Vážení kolegové z oblasti výcviku řidičů,

Klub autoškol Dopravní akademie ČR, občanské sdružení pro Vás ve spolupráci s Dopravní akademií a.s. provozuje informační internetový server. Na tomto serveru je spuštěna aplikace "ČESký Informační Kanál Autoškol (ČESIKA)". Tato služba vznikla již v roce 2000 s cílem usnadnit Vám Vaši nelehkou práci a pomoci Vám zorientovat se v množství právních předpisů, týkajících se úzce či vzdáleně oblasti autoškolství.

Prozatím je tato služba poskytována všem autoškolám v České republice zcela zdarma. Jediné, co potřebujete, je zaregistrovat se do systému a získat tak přístupové heslo. Zaregistrovat se můžete pomocí elektronického formuláře, na nějž se dostanete pomocí níže umístěného odkazu. Z důvodu elektronického zpracovávání požadavků na registraci není možno akceptovat jiný způsob registrace (faxem, telefonem, e-mailem, poštou).

Věřte, že připravit a zejména provozovat takovýto rozsáhlý informační server není jednoduchá záležitost. Obě shora uvedené organizace jeho provozem vyplňují mezery, vzniklé nedostatečnou informační činností relevantních orgánů státní správy, zejména Ministerstva dopravy. Budeme rádi, když nám zašlete své připomínky a náměty. Pokud něco na našem informačním serveru nenajdete a budete se domnívat, že se jedná o věc, která by zde své místo mít měla, neváhejte a sdělte nám to. Přístup k informacím je dnes základní otázkou úspěchu a pokud jsme se rozhodli, že Vám tento přístup usnadníme, nechť tento server je pro Vás skutečnou použitelnou pracovní pomůckou.

Autor projektu Robert Kotál © 2000 -2011

Objednat přístup do ČESIKA

Vstup pro registrované uživatele

Zde nám můžete poslat e-mail